MENU

oferta

Jesteś zainteresowany usługami SMS Premium dla swojej firmy i nie wiesz jak zacząć? Skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań lub powiedz nam co dokładnie potrzebujesz, a my otworzymy serwis dla Ciebie.

SMS PREMIUM

Sms kod - Usługa SMS Kod to usługa dzięki której użytkownik otrzymuje dostęp do płatnych części serwisu internetowego. Po wysłaniu wiadomości na wskazany numer SMS Premium w odpowiedzi użytkownik uzyskuje unikalny kod alfanumeryczny, który wpisuje na stronie serwisu internetowego. 

Sms chat - Usługa SMS CHAT pozwala na prowadzenie wirtualnej rozmowy z użytkownikami via kanał SMS. Użytkownik wysyła sms o określonej treści na wskazany numer Premium. W sms-ie zwrotnym otrzymuje odpowiedź innego użytkownika. Klient ma możliwość wyboru obsługi SMS CHAT, może to robić we własnym zakresie po udostępnieniu przez ebill odpowiedniej aplikacji, lub też zlecić obsługę ebill. 

Sms głosowanie - Usługa SMS Głosowanie to usługa która umożliwia przeprowadzenie wśród użytkowników telefonów komórkowych plebiscytów i głosowań. 

Sms multimedia - Usługa SMS Multimedia to usługa dzięki której użytkownik może pobrać na telefon komórkowy obiekt multimedialny (gry java, tapety, dzwonki, animacje, filmy). 

Sms 2 mail - Usługa SMS 2 MAIL to usługa która działa na zasadzie bramki SMS. Użytkownik wysyła SMS o określonej treści na wskazany numer Premium. Treść sms-a użytkownika zostaje przesłana na adres mailowy Klienta. 

Sms ogłoszenia - Usługa SMS Ogłoszenia to system SMS dla wydawnictw prasowych oraz serwisów internetowych gromadzących ogłoszenia drobne. 

Sms info - Usługa SMS INFO to usługa dzięki której Użytkownik otrzymuje za pomocą SMS aktualne informacji o wybranej tematyce. 

Power Sms Api - Usługa pozwala zintegrować system SMS z własną bazą danych, stroną www lub jakimkolwiek innym systemem. 

Sms MT - Użytkownik zapisuje się do subskrypcji czyli wysyłając wiadomość SMS na podany numer wyraża jednocześnie zgodę na otrzymywanie wiadomości zwrotnych, 

Sms relacje - Usługa SMS RELACJA to usługa dzięki której Użytkownik otrzymuje za pomocą SMS relacje sportowe 

Sms sonda - Usługa SMS SONDA pozwala na zbieranie opinii użytkowników telefonów GSM na wybrane tematy. 

Sms loteria - Usługa SMS Loteria to jeden z najskuteczniejszych sposób promocji produktu. Wymagana jest zgoda z Ministerstwa FInansów na przeprowadzenie loterii. 

Sms konkurs - Usługa SMS Konkurs umożliwia przeprowadzanie akcji promocyjnych za pomocą połączenia SMS 

Inna usługa/rezerwacja znacznika - Nie znalazłeś dla siebie usługi ? Masz własny pomysł na swoją usługę ? Wypełnij formularz, serwis zostanie uruchomiony po zaakceptowaniu przez operatorów SMS Premium . 

World SMS Premium - Możliwość uruchomienia serwisów SMS Premium działających poza Polską. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt.