MENU

oferta

Usługi telefoniczne IVR to rozwiązania pomagające usprawnić obsługę Twojej firmy w zakresie kontaktu z Klientem. Dzwoniąc pod numer z obsługą IVR Twój Klient zostanie pokierowany krok po kroku aby uzyskać potrzebne informacje.

GOTOWE ROZWIĄZANIA:

Przekierowania - Serwis umożliwia przekierowanie numeru audiotekstowego o podwyższonej płatności na wskazany przez Partnera numer lokalny, międzymiastowy, komórkowy. Serwis obsługiwany przez Partnera.

Kod - Serwis umożliwia dostęp do treści płatnych - użytkownik po wybraniu numeru audiotekstowego o podwyższonej płatności odsłuchuje indywidualny kod alfanumeryczny. Kod należy zapisać i podać chcąc otrzymać dostęp do treści płatnych.

Pin Kod - Serwis uruchamiany na numerze współdzielonym. Serwis umożliwia dostęp do treści płatnych - użytkownik po wybraniu numeru audiotekstowego o podwyższonej płatności wpisuje pin a następnie odsłuchuje indywidualny kod alfanumeryczny. Kod należy zapisać i podać chcąc otrzymać dostęp do treści płatnych.

Inna usługa/rezerwacja numeru - Jeśli masz własny pomysł na usługę IVR , opisz schemat działania. Serwis zostanie wyceniony przez naszych specjalistów. Po akceptacji przez obydwie strony serwis zostanie wdrożony. Numer rezerwowany jest na okres 2 tygodni, niezależnie od ustawień daty podczas uruchamiania, po czym wraca do puli numerów wolnych.  

Szybka randka - Użytkownik po wybraniu numeru audiotekstowego o podwyższonej płatności zostaje połączony z pierwszym wolnym uczestnikiem zabawy.

One to One - Umożliwia szybkie połączenie „sam na sam” z wybranym uczestnikiem zabawy. Wybranie partnera do rozmowy dokonywane jest przy użyciu odpowiedniego przycisku na klawiaturze telefonu. Połączony może zrezygnować z danej rozmowy przez naciśniecie „zera” na swoim telefonie, wówczas powraca do serwisu.

Salonik Wróżb - Serwis umożliwia rozmowę z ekspertami z różnych dziedzin ezoteryki. Użytkownik ma możliwość wybrania specjalisty.

Supertel - to usługa tanich połączeń, która pozwoli na znaczną redukcję kosztów połączeń telefonicznych lokalnych, międzymiastowych oraz międzynarodowych. Połączenia wykonuje się z telefonu stacjonarnego, brak abonamentu, dodatkowych urządzeń oraz opłat. Koszt rozmowy pojawia się na rachunku od operatora telekomunikacyjnego numeru z którego połączenie zostało wykonane.