MENU

o nas

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE W ŁĄCZENIU TECHNOLOGII KOMUNIKACYJNYCH

All Connect to firma proponująca technologiczne rozwiązania dla przedsiębiorstw. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów w branży internetowej oraz telekomunikacyjnej umożliwia nam wykonywanie usług na bardzo wysokim poziomie.

Trzon zespołu stanowią osoby, które w połowie lat 90­tych rozpoczęły pionierską na tamten czas działalność w zakresie połączeń PREMIUM. Pasja, ciągłe rozwijanie swoich umiejętności oraz poszukiwanie nowych rozwiązań dla biznesu sprawiły, że jesteśmy jedną z czołowych firm w swojej branży. 

Posiadamy szereg opracowanych i gotowych do wykorzystania systemów wspomagających różnorakie dziedziny biznesu i rozrywki.

NASZE CELE I WARTOŚCI

WYGODNA OBSŁUGA KLIENTA
ROZWIĄZANIA INTERAKTYWNE DLA BIZNESU

Wierzymy, że każdy Klient na całym świecie chce mieć łatwy dostęp do informacji o produkcie.

 

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA
INNOWACYJNE ZASTOSOWANIA W KOMUNIKACJI

Wierzymy, że świat technologii nie stoi w miejscu. Rozwijamy dotychczasowe rozwiązania wprowadzając nowe pomysły.

 

KOMUNIKACJA BEZ BARIER
ŁĄCZENIE TECHNOLOGII KOMUNIKACYJNYCH

Wierzymy, że świat zmierza w stronę łatwiejszego dostępu do komunikacji oraz dokonywania transakcji. Mamy nadzieję, że naszą pracą włączamy się w ten proces.
 

INTERNETOWY DOM PRODUKCYJNY

Powstał z pasji tworzenia i kreowania projektów interaktywnych, portali, serwisów www. Wspieramy naszych klientów doradztwem i wykonaniem w tym zakresie w sposób w pełni profesjonalny.

Jako jedni z niewielu możemy zaproponować wdrożenie usług telekomunikacyjnych PREMIUM IVR, SMS bez korzystania z usług firm zewnętrznych. Posiadamy gotowe rozwiązania pozwalające zarówno na wysyłkę SMS, obsługę połączeń typu Callback, połączeń IVR (Interactive Voice Response) jak również wdrożenie płatności poprzez usługi telekomunikacyjne: połączenia PREMIUM oraz PREMIUM SMS.